Cięcie oraz gięcie blach Wrocław i okolice


Firma Wrocbud specjalizuje się w obróbce plastycznej blach. Nasze usługi w zakresie kształtowania metalu o płaskim kształcie odznaczają się przede wszystkim niezwykle wysoką precyzją oraz krótkim czasem realizacji. Podejmując się zlecanych nam przez Klientów zadań, korzystamy z bogato wyposażonego zaplecza sprzętowego, uwzględniającego m.in. nowoczesne giętarki do blach. Dzięki parkowi maszynowemu, budowanemu na przestrzeni przeszło 10 lat, zarówno gięcie, jak i cięcie blach we Wrocławiu przeprowadzamy z bardzo dużą dokładnością oraz przede wszystkim w pełni zgodnie z otrzymanymi od Państwa wytycznymi. Nabyte do chwili obecnej doświadczenie oraz wiedza przekładają się ponadto na:

  • fachową i rzetelną wycenę usług, poprzedzoną gruntowną analizą naszych możliwości względem założeń danego przedsięwzięcia

  • możliwość zagwarantowania Klientom bardzo wysokiej jakości obrabianych elementów,

  • elastyczność i szeroką dostępność terminów zleceń,

  • profesjonalne doradztwo świadczone z naszej strony nieodpłatnie, w ramach wszystkich kroków współpracy.


Jeśli chodzi o gięcie i cięcie blach Wrocław jest miastem, gdzie cieszymy się renomą jednego z liderów branży. Na fakt ten, oprócz już wspomnianych czynników, w dużej mierze wpływają również nowoczesne technologie, z których korzystamy podczas codziennej pracy. Dzięki nim jesteśmy w stanie przeprowadzać obróbkę metali płaskich w sposób nienaruszający ich wytrzymałości oraz optymalnych właściwości fizycznych.

Gięcie i cięcie blach na terenie Wrocławia – zakres naszej oferty


Na przestrzeni lat Wrocbud wyspecjalizował się przede wszystkim w obróbce blach czarnych, aluminiowych oraz kwasoodpornych. Standardowo pracujemy na materiałach, których długość nie przekracza 3 metrów, natomiast grubość zamyka się w przedziale 0,5 - 20 mm.

O nas

Jesteśmy przekonani, że solidność i precyzja gwarantuje satysfakcję naszych klientów

KONSTRUKCJE STALOWE WROCBUD II SP. Z O.O. SP. K.
ul. Ceglana 8
51-505 Wrocław
Właściciel: Łukasz Łabinowicz

E-mail:

Tel. +48 696 045 359

Godziny pracy

  1. Pon-Pt: 7.00 - 17.00