Specjalizujemy się w produkcji, montażu oraz regeneracji konstrukcji stalowych i aluminiowych, wykonujemy także kontenery i różnego rodzaju wyroby stalowe. W branży metalowej działamy od ponad 10 lat i dynamicznie się rozwijamy. Naszą ofertę opieramy na wysokiej jakości produktach finalnych, dostosowując je do potrzeb zmieniającego rynku. Dbamy o jakość i terminowość naszych usług. Produkty i konstrukcje wytwarzamy zgodnie z obowiązującymi normami.

Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne i przygotowywanie rysunków roboczych. Posiadamy biuro projektowe oraz wykwalifikowaną kadrę inżynierów, elektroników i automatyków. Pracujemy z ogromną precyzją, dzięki czemu optymalnie wykorzystujemy materiał. W procesie produkcji każdy etap jest ściśle kontrolowany, aby efekt finalny był w pełni zadowalający. Doświadczeni i przeszkoleni pracownicy, nowoczesny park maszynowy oraz wysokiej jakości materiały to gwarancja sukcesu dla Klienta.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i troszczymy się o bezpośredni kontakt z Klientem. Dokładamy wszelkich starań by nasz Klient był w pełni usatysfakcjonowany, dzięki czemu chętnie do nas wraca. Lata doświadczeń, wysokiej jakości produkty finalne i usługi sprawiają, że Klienci nie tylko do nas wracają, ale również udzielają referencji. Aby je poznać przejdź do zakładki Referencje.

Pracujemy w halach produkcyjnych na powierzchni ok. 1000m². Ciągle wzbogacamy naszą ofertę, rozbudowujemy park maszynowy i zwiększamy produkcję. Zapewniamy Klientom transport, dysponujemy pojazdami o ładowności do 3,5 tony oraz dwoma dużymi zestawami o ładowności 24 ton.

Praca w branży metalowej i produkcja konstrukcji stalowych to jednak nie wszystko. Wspieramy także utalentowanych sportowców z drużyny koszykarskiej Salutare Wrocław, mistrzów Polski w petanque - OKS SOKÓŁ WROCŁAW, oraz młodych świetnie zapowiadających się zawodników klubu żużlowego Betard Sparta Wrocław.

O nas

Jesteśmy przekonani, że solidność i precyzja gwarantuje satysfakcję naszych klientów

KONSTRUKCJE STALOWE WROCBUD II SP. Z O.O. SP. K.
ul. Ceglana 8
51-505 Wrocław
Właściciel: Łukasz Łabinowicz

E-mail:

Tel. +48 696 045 359

Godziny pracy

  1. Pon-Pt: 7.00 - 17.00