Profesjonalne konstrukcje z profili aluminiowych itemNasza firma wykonuje wysokiej klasy konstrukcje z profili aluminiowych item. Zapewniamy pełną kompleksowość prac. Poza generalnym wykonawstwem konstrukcji, możemy również je zaprojektować oraz dostarczyć wszystkie niezbędne elementy. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie wyglądu i funkcjonalności obiektu.
Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w konstrukcjach z profili aluminiowych item. Zdobyte przez ten czas kwalifikacje i liczne realizacje pozwalają nam na zaoferowanie profesjonalnych, wysokiej jakości usług. Przykładamy wielką wagę do terminowości i precyzyjności działań oraz częstego kontaktu z Klientem.

Wysoka jakość profili aluminiowych itemDo wykonania konstrukcji z profili aluminiowych item wykorzystujemy jedynie oryginalne, certyfikowane systemy item MB. System profili aluminiowych item i dopasowanych do nich elementów to sprawdzone i cenione na całym świecie rozwiązanie konstrukcyjne. Kilkaset wzorów aluminiowych profili konstrukcyjnych znajduje powszechne zastosowanie w wielu branżach i dziedzinach przemysłu. Sprawdza się m.in. przy budowie maszyn, urządzeń i ich obudów, ergonomicznych stanowisk pracy czy linii technologicznych i produkcyjnych. Jest polecanym materiałem do wykonania ścian działowych i zabezpieczających, konstrukcji nośnych z profili aluminiowych czy prowadnic liniowych. Bogaty asortyment elementów podstawowych i dodatkowych akcesoriów, a także różnorodne techniki połączeń zapewniają nam szybką i profesjonalną realizację niemal dowolnych projektów.

Systemy z profili aluminiowych item mogą być wykorzystywane również w środowisku wilgotnym. Charakteryzują się najwyższą stabilnością i bezpieczeństwem, dzięki innowacyjnej technice połączeń, nawet przy bardzo dużych obciążeniach. Za trwałość połączeń odpowiada naprężenie wstępne na powierzchniach nośnych profili aluminiowych.

Systemy item są bardzo trwałe i wytrzymałe, co gwarantuje znakomitą solidność konstrukcji na wiele lat. Dostępnych jest ponad 3500 komponentów, co daje nieograniczone możliwości konstrukcyjne, dzięki czemu możliwe jest wykonanie projektu idealnie dostosowanego do nawet nietypowych potrzeb Klienta. Bardzo szeroki wybór kompatybilnych ze sobą elementów pozwala na pełną optymalizację w zakresie przestrzeni zabudowy, wagi własnej czy rzeczywistych obciążeń konstrukcji. Profile item gwarantują długotrwałe użytkowanie oraz możliwość rozbudowy konstrukcji w przyszłości.

O nas

Jesteśmy przekonani, że solidność i precyzja gwarantuje satysfakcję naszych klientów

KONSTRUKCJE STALOWE WROCBUD II SP. Z O.O. SP. K.
ul. Ceglana 8
51-505 Wrocław
Właściciel: Łukasz Łabinowicz

E-mail:

Tel. +48 696 045 359

Godziny pracy

  1. Pon-Pt: 7.00 - 17.00