Hale przemysłowe - kompleksowa usługa


Zajmujemy się całościową budową hal przemysłowych. Zapewniamy sprawną i profesjonalną realizację na każdym etapie wykonania hali, począwszy od jej zaprojektowania, przez doradztwo, dostarczenie niezbędnych materiałów i montaż konstrukcji, po sporządzanie niezbędnej dokumentacji budowlanej, wykonawczej oraz powykonawczej.

Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w branży, podczas których wybudowaliśmy wiele hal dla różnych dziedzin przemysłu. Jesteśmy w stanie z sukcesem zrealizować każdego rodzaju zlecenie według indywidualnych potrzeb i wskazówek Klienta. Wykonujemy rozmaite hale przemysłowe (w tym m.in. produkcyjne, handlowe, magazynowe i inne) oraz o dowolnej powierzchni, charakteryzujące się wysokimi walorami użytkowymi i estetycznymi. Zapewniamy szeroki wybór dostępnych na rynku technologii. Ich właściwy dobór pozwala na optymalizację kosztów inwestycji i późniejszej eksploatacji obiektu.

Projektowanie i montaż hali przemysłowej


Projektowanie hali przemysłowej rozpoczynamy od szczegółowej analizy technologii produkcji, do której następnie dostosowujemy wszystkie elementy konstrukcji i architektury. Zarówno fundamenty, jak i posadzka czy instalacje wewnętrzne powinny być dopasowane do maszyn i urządzeń, które docelowo znajdą się w hali, dlatego też dokładne poznanie oczekiwań Klienta jest dla nas tak istotne. Podczas pracy pomagamy Klientowi sprecyzować jego wymagania, fachowo doradzając najlepsze możliwe rozwiązania. Przedstawiamy nasze propozycje i sugestie. Na każdym etapie projektowania staramy się również przewidywać kierunki rozbudowy obiektu, aby umożliwić jego ewentualne przyszłe przeobrażenia. Dbamy, aby wprowadzane rozwiązania logistyczno-technologiczne zapewniały w przyszłości pełną efektywność i wysoki komfort pracy oraz niskie koszty eksploatacji hali przemysłowej.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę, doradzamy możliwe zmiany prowadzące do optymalizacji, a tym samym zmniejszenia kosztów budowy hali przemysłowej przy równoczesnym zachowaniu pierwotnych założeń funkcjonalnych i architektonicznych. Montując hale przemysłowe, szczególną wagę przykładamy do zachowania wyjątkowej precyzji i terminowości pracy. Zwracamy również uwagę na estetykę wykonania, w szczególności w obrębie detali konstrukcyjnych.

Najwyższa jakość użytych materiałów


Wysoką funkcjonalność i wygodę użytkowania hal uzyskujemy m.in. poprzez dobór wysokiej klasy materiałów budowlanych, wykończeniowych i izolacyjnych, a także nowoczesnych rozwiązań systemowych z zakresu klimatyzacji, wentylacji czy ogrzewania.

O nas

Jesteśmy przekonani, że solidność i precyzja gwarantuje satysfakcję naszych klientów

KONSTRUKCJE STALOWE WROCBUD II SP. Z O.O. SP. K.
ul. Ceglana 8
51-505 Wrocław
Właściciel: Łukasz Łabinowicz

E-mail:

Tel. +48 696 045 359

Godziny pracy

  1. Pon-Pt: 7.00 - 17.00