Profesjonalne usługi spawalniczeNaszym Klientom mieszkającym i działającym na terenie Wrocławia oraz okolic, świadczymy kompleksowe usługi spawalnicze. Jesteś w stanie również przyjąć zlecenie z dowolnego miejsca w kraju. Obsługujemy podmioty działające w różnych branżach, oferując najwyższe standardy wykonania. We Wrocławiu spawamy stal konstrukcyjną, kwasoodporną, aluminium i inne materiały, w zależności od zapotrzebowania. Działamy na nowoczesnych maszynach, pochodzących od sprawdzonych producentów.

Sprzęt w połączeniu z doświadczeniem naszej kadry specjalistów pozwala nam osiągać powtarzalne wyniki i spełniać rygorystyczne kryteria jakościowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się bardzo złożonych zleceń, wymagających wielkiej staranności oraz precyzji. O naszej solidności świadczy fakt, że z rozwiązań firmy korzystają najlepsze przedsiębiorstwa w branży. Oferując usługi spawalnicze we Wrocławiu, wykorzystujemy metody: MAG, MIG, TIG i inne. Zatrudnieni specjaliści dysponują aktualnymi uprawnieniami spawalniczymi.

Kompleksowe spawanie we WrocławiuNasze usługi spawalnicze we Wrocławiu obejmują spawanie konstrukcji, elementów o dużych gabarytach oraz elementów precyzyjnych. Zajmujemy się również łączeniem elementów nietypowych, zgodnie ze wskazaniami Klienta. Stworzone przez nas konstrukcje odznaczają się dużą wytrzymałością. Wykonane spawy poddawane są szczegółowej kontroli przez odpowiednich specjalistów. Na świadczone usługi udzielamy gwarancji. Dużą wagę przykładamy również do strony estetycznej – wykonując spawy w sposób, który nie zaburza dobrego wyglądu.

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji i wsparcie na każdym etapie współpracy. Doradzamy Klientom, wykorzystując zdobytą przez lata wiedzę. Tworzymy projekty od podstaw bądź realizujemy zlecenia w oparciu o dostarczoną dokumentację techniczną. Pracujemy bezpiecznie, przestrzegając zasad BHP, na materiałach własnych lub otrzymanych od Klienta.

Zachęcamy do zadawania pytań na temat usługi spawania we Wrocławiu oraz kontaktu – chętnie udzielimy szczegółowych informacji i dokonamy orientacyjnej wstępnej wyceny zlecenia. Zapraszamy do współpracy.

O nas

Jesteśmy przekonani, że solidność i precyzja gwarantuje satysfakcję naszych klientów

KONSTRUKCJE STALOWE WROCBUD II SP. Z O.O. SP. K.
ul. Ceglana 8
51-505 Wrocław
Właściciel: Łukasz Łabinowicz

E-mail:

Tel. +48 696 045 359

Godziny pracy

  1. Pon-Pt: 7.00 - 17.00