Precyzyjne plazmowe cięcie CNC we WrocławiuOferujemy najwyższej jakości usługi obróbki plazmowej CNC we Wrocławiu. Z naszej oferty korzystają liderzy rynku, działający w różnorodnych branżach. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, jednak sprzęt to nie wszystko, dlatego obsługują go doświadczeni specjaliści, posiadający aktualne uprawnienia oraz wymagane certyfikaty. Cięcie plazmą stosowane jest najczęściej do obróbki elementów przewodzących prąd elektryczny, w tym stali czarnej, stali nierdzewnej oraz aluminium, ale wykorzystuje się je również do obrabiania stopów innych typów.

Maszyny do plazmowej obróbki CNC we Wrocławiu to urządzenia do precyzyjnego, w 100% powtarzalnego cięcia elementów o dowolnych kształtach oraz rozmaitych rozmiarach. O intuicyjną obsługę dba nowoczesne oprogramowanie, dzięki czemu pracownik jest w stanie pracować o wiele wydajniej, eliminując ryzyko wystąpienia pomyłek. Wdrożenie rygorystycznej polityki jakości oraz dokładna kontrola sprawiają, że Klient otrzymuje produkt całkowicie zgodny z oczekiwaniami. Świadczone przez firmę usługi objęte są gwarancją.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w razie pytań, prosimy o kontakt. Udzielimy wyczerpujących informacji i dobierzemy najlepszą metodę do konkretnych oczekiwań. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji ceny.

O nas

Jesteśmy przekonani, że solidność i precyzja gwarantuje satysfakcję naszych klientów

KONSTRUKCJE STALOWE WROCBUD II SP. Z O.O. SP. K.
ul. Ceglana 8
51-505 Wrocław
Właściciel: Łukasz Łabinowicz

E-mail:

Tel. +48 696 045 359

Godziny pracy

  1. Pon-Pt: 7.00 - 17.00