Zastosowanie kontenerów bramowych


Kontenery występują w wersji symetrycznej oraz asymetrycznej i służą do składowania lub transportu odpadów komunalnych, substancji szlamowych, gruzu, a także złomu. Pojemniki standardowo pomalowane są farbami według kolorystyki z katalogu RAL. Właściwy rodzaj kontenera należy dobrać w zależności od tego, jaki system zastosowany jest w pojeździe. Większość modeli nadaje się do magazynowania ładunków wielkogabarytowych, dzięki zastosowaniu trwałych i solidnych technik konstrukcyjnych. Z kolei mniejsze wersje wykorzystywane są przede wszystkim w miejscach, gdzie nie ma możliwości ustawienia większych kontenerów np. w przypadku remontu budynków. Warto dodać, że wszystkie pojemniki spełniają normy DIN, a w zależności od wymagań Klienta, ich wygląd i funkcjonalności mogą być modyfikowane.

Kontenery bramowe otwarte


Kontenery symetryczne posiadają cztery zaczepy boczne oraz dwa czołowe na obu ściankach wysypowych, są też wyposażone w haki siatkowe. Kontenery asymetryczne mają cztery zaczepy boczne oraz jeden czołowy umieszczony na ściance wysypowej, a także haki siatkowe. W tym przypadku występują również modele z klapą oraz drzwiami na ściance wysypowej.

Kontenery bramowe zamknięte


W wersji zamkniętej występują kontenery z zamontowanymi pokrywami stalowymi i wspomaganiem unoszenia za pomocą systemu sprężyn, kontenery z pokrywami wykonanymi z tworzywa sztucznego i kontenery z pokrywami z blachy aluminiowej, które nie posiadają systemu wspomagającego podnoszenie. Inne warianty pojemników mają zamontowany dach, unoszony podnośnikiem korbowym oraz otwory wrzutowe na ściankach bocznych.

O nas

Jesteśmy przekonani, że solidność i precyzja gwarantuje satysfakcję naszych klientów

KONSTRUKCJE STALOWE WROCBUD II SP. Z O.O. SP. K.
ul. Ceglana 8
51-505 Wrocław
Właściciel: Łukasz Łabinowicz

E-mail:

Tel. +48 696 045 359

Godziny pracy

  1. Pon-Pt: 7.00 - 17.00