Profesjonalne kontenery hakoweZajmujemy się kompleksową produkcją najwyższej jakości kontenerów hakowych. Sprawdzą się one znakomicie jako pojemniki do przechowywania i wywożenia śmieci, odpadów (w tym również komunalnych czy recyklingowych), makulatury, złomu, trocin, materiałów sypkich, pozostałości przemysłowych i opakowaniowych czy gruzu. Wszystkie oferowane przez nas kontenery zostały wykonane z trwałych materiałów, gwarantujących użyteczność i solidność pojemników przez długi czas. Do produkcji stosujemy jedynie blachy certyfikowane. Nasze kontenery wyróżniają się zabezpieczeniami przed korozją. Są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, dzięki czemu sprawdzą się w każdym terenie. Cechują się stabilną i wytrzymałą konstrukcją oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne.
Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wykonywania kontenerów. Znakomicie wyposażony, nowoczesny park maszynowy oraz wyspecjalizowana kadra są naszymi największymi atutami.

Szeroka oferta produktowaDostępny asortyment obejmuje kontenery hakowe różnego rodzaju, o parametrach dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia, przygotowujemy rysunki robocze do akceptacji przez Zamawiającego.

Proponujemy pojemniki z tylną bramą wjazdową, ze stalowym dachem przesuwnym oraz z plandeką. Udostępniamy je w wielu pojemnościach (najpopularniejsze to 10, 16, 30 i 36m3) i różnorodnej kolorystyce (dowolne barwy z palety RAL), dzięki czemu każdy Klient może dobrać produkt idealnie odpowiadający potrzebom danego projektu.

Naszą ofertę uzupełniają solidne platformy hakowe, z powodzeniem służące do transportu rolek blachy stalowej, wyrobów hutniczych, kabli elektrycznych, a nawet maszyn budowlanych i rolniczych oraz innych ładunków przestrzennych. Mogą być one dodatkowo wyposażone w dowolnie rozmieszczone elementy, takie jak np. rampy najazdowe, punkty do kotwienia ładunku, kłonice, burty stałe lub demontowane i inne.
Każdy etap produkcji jest ściśle kontrolowany, aby finalny produkt w pełni zadowalał Klienta. Wszystkie nasze kontenery i platformy spełniają niezbędne, rygorystyczne normy i wymagania jakościowe w naszym kraju.

Gwarantujemy wysoką jakość platform i kontenerów hakowych przy zachowaniu korzystnych, konkurencyjnych cen. Zapewniamy szybką realizację zamówień oraz profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego kontenera. Dysponujemy flotą pojazdów, dzięki czemu możemy zapewnić naszym Klientom transport pojemników.

O nas

Jesteśmy przekonani, że solidność i precyzja gwarantuje satysfakcję naszych klientów

KONSTRUKCJE STALOWE WROCBUD II SP. Z O.O. SP. K.
ul. Ceglana 8
51-505 Wrocław
Właściciel: Łukasz Łabinowicz

E-mail:

Tel. +48 696 045 359

Godziny pracy

  1. Pon-Pt: 7.00 - 17.00