Konstrukcje stalowe - Kompleksowa produkcja i montaż


Zajmujemy się budową konstrukcji stalowych różnego rodzaju. Gwarantujemy najwyższą jakość usług na każdym etapie realizacji, począwszy od wykonania projektu, poprzez profesjonalne doradztwo, produkcję konstrukcji stalowej, aż po jej zamontowanie we wskazanej lokalizacji.
Dzięki naszemu 10-letniemu doświadczeniu w branży, kiedy to wykonaliśmy wiele konstrukcji ze stali, możemy zaoferować realizację dowolnego zamówienia, według indywidualnych wskazówek Klientów. Wszystkie konstrukcje stalowe wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami i standardami. Na każdą z nich udzielamy kilkuletniej gwarancji.

Produkcja konstrukcji stalowych


Naszą specjalizacją jest kompleksowa produkcja konstrukcji stalowych. Wytwarzane przez nas konstrukcje stalowe cechują się nie tylko wysokimi walorami funkcjonalnymi, ale również estetycznymi. Dbamy o nawet najmniejsze detale konstrukcji i dokładamy wszelkich starań, by zawsze były wykonane z wyjątkową precyzją i starannością. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne oprogramowanie i park maszynowy oraz doskonała organizacja prac warsztatowych pozwalają nam na zapewnienie pełnego profesjonalizmu prefabrykacji. Służymy również rzetelnym wsparciem i doradztwem technicznym podczas produkcji konstrukcji stalowych, sugerując możliwe zmiany, których wprowadzenie przysłuży się optymalizacji kosztów budowy, przy zachowaniu pierwotnych założeń użytkowych i jakościowych projektu. Wszystkie zamówienia wykonujemy w oparciu o projekty i dokumentację własną lub też dostarczoną przez Klienta. Zapewniamy również fachowe przygotowanie rysunków roboczych.

Montaż konstrukcji stalowych


Wykonane elementy są przez nas montowane na placach budowy oraz w innych miejscach wskazanych przez Inwestora. Dysponujemy sprawdzoną ekipą, która podejmie się montażu konstrukcji stalowych dowolnego rodzaju, a także odpowiednim sprzętem budowlanym. Pracujemy z dużą precyzją, co pozwala nam na optymalne wykorzystanie materiału, a w efekcie może zapewnić nawet oszczędności finansowe. Zarówno w procesie produkcji, jak i montażu każdy etap pracy jest przez nas ściśle kontrolowany, aby finalnie móc zapewnić Klientowi w pełni zadowalający go efekt.

Szeroka oferta konstrukcji stalowych


Zajmujemy się produkcją i montażem konstrukcji stalowych przeznaczonych na hale magazynowe i produkcyjne, centra handlowe, wiaty stalowe (np. rolnicze) i wiele innych obiektów. Nie boimy się trudnych wyzwań – możemy wykonać projekty oraz wyprodukować i zamontować dowolnego rodzaju konstrukcje. Realizujemy zamówienia nawet najbardziej skomplikowanych obiektów.

Najwyższa jakość materiałów


Do produkcji konstrukcji stalowych wykorzystujemy wyłącznie solidne materiały i komponenty, gwarantujące niezawodność i stabilność konstrukcji. Właściwy dobór rodzaju materiału i wykorzystanej technologii pozwala na optymalizację kosztów konkretnej inwestycji, a także późniejszej eksploatacji. Dysponujemy również nowoczesnymi pojazdami o ładowności 24 ton, dzięki czemu możemy zapewnić transport materiałów potrzebnych do budowy konstrukcji stalowych bezpośrednio do Klienta.
Wyprodukowane przez nas elementy konstrukcyjne są skutecznie zabezpieczone przed korozją. Używamy specjalistycznych lakierów i powłok metalicznych zapobiegających niszczeniu materiału. Przed wykonaniem warstwy ochrony antykorozyjnej, wszystkie części konstrukcji są malowane i dokładnie czyszczone. Ponadto już podczas projektowania obiektów wprowadzamy pewne działania zabezpieczające, m.in. wykorzystując proste kształty profili oraz łącząc elementy tak, aby unikać niepotrzebnego gromadzenia się na nich wody i innych cieczy.

O nas

Jesteśmy przekonani, że solidność i precyzja gwarantuje satysfakcję naszych klientów

KONSTRUKCJE STALOWE WROCBUD II SP. Z O.O. SP. K.
ul. Ceglana 8
51-505 Wrocław
Właściciel: Łukasz Łabinowicz

E-mail:

Tel. +48 696 045 359

Godziny pracy

  1. Pon-Pt: 7.00 - 17.00